sta-4-hoverİyi Çözüm

Wee Baby Biberon Mama Akıtıyor

Caner Caner30 Ağustos 12:17

1 aylık bebeğime e-bebekten aldığım, görselini eklediğim Wee Baby marka biberon son birkaç gündür vida kısmından doğru kapatmama rağmen mama akıtıyor ve bebeğimin yakasını ıslatıyor. Söz konusu sorun için yardımcı olmanızı rica ediyorum. İyi çalışmalar.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

profile-icon Caner 18 Eylül 18:13

Aldığımız yeni ürün de damlatıyor. Ne yapabiliriz?

profile-icon Caner 16 Eylül 00:40

Yeni ürün elimize ulaştı. Biz bu arada markanıza ait başka bir ürün aldık. Umarım tekrar sorun yaşamayız. Teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

profile-icon Caner 11 Eylül 01:27

Kargo gönderi fotosu ektedir.

profile-icon Caner 10 Eylül 19:44

Ürünü kargoyla adresinize gönderdim, cevabınızı bekliyorum. İyi günler.

Wee Baby Logo Wee Baby 31 Ağustos 07:36

Değerli Tüketicimiz, Öncelikle geri bildiriminizin bizleri üzdüğünü bilmenizi isteriz. Ürünün tarafımızdan da incelenmesi adına Yurtiçi Kargoyla alıcı ödemeli olarak Burda Bebek Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Defterdar Mh. Otakçılar Cd. No:78 K:3 C Blok D:85 Eyüp İstanbul adresine göndermenizi ve gönderinizin içine adres iletişim bilgilerinizi eklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Caner 16 Eylül 00:38  

    Yeni ürün kargoyla Pazartesi elime ulaştı. Bu sırada zaten biz aynı markanın bir başka ve daha büyük bir modelini aldık. Umarım ikisinde de benzer bir şekilde sorun yaşamayız. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

  • profile-icon Caner 11 Eylül 17:11  

    Dün ürünü, kargoyla üretici firmaya gönderdim, bugün firmadan aranarak üründeki sorunun tespit edildiği ve müşteri memnuniyeti açısından yeni ürün teslim edileceği bilgisini aldım. İlgileri için teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler