Deprem destek listelerine hızlı erişin!
web.usdtvalue.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Web.usdtvalue.com Paramızı Aldı

15.446
Fatih
Fatih 01 Temmuz 2022 16:23

Bana tam bir hafta önce mesaj geldi. Kullanıcı d** ve şifre dakika** diye. Siteye giriyorsun. Duk289 da 2 milyon dolar görüyorsun. Oradaki parayı kendine bir hesap açarak günlük limitler içinde transfer ediyorsun. İşleyiş çalışıyor. 100 dolar Binance ten para gönderiyorsun. Hesabına manuel 100 doları yatırıyorlar. Yatırdığına dair ekran görüntüsü istiyorlar. Para hesabına geçiyor. Sonra vip1 üyesi oluyorsun. Sonra da 1 günde 20 dolar ayda 60 dolar çekebiliyorsun. Her şey çok güzel.

Ertesi aya geçince hesabı donduruyorlar. 6 tane hesap açtım. 600 dolar para yatırdım. 360 dolarını çektim. Bir sonraki aya geçince hesaplarımın hepsini dondurdular. Şimdi hesapları açmak için 1000 dolar istiyorlar. Bu siteler yatırdığınızın yarısını verip diğer yarısına el koyuyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

24 Yorum

Enes
Enes
 

Kardeşim hesapların dondurma işlemini kaldırdılar mı?

Ozhn
Ozhn
 

Vip1 114 $ çektim

Cihan
Cihan
 

Reis Instagram'dan yazsana bana cihanyakut06

Ozhn
Ozhn
 

2. Aydayım 3 hesabım var sorunsuz Binance hesabıma çekiyorum senin farklı bir olayın vardır

Cihan
Cihan
 

Vip seviyen kaç senin

İlyas
İlyas
 

Duk289 dk2298 Bunlar banada geldi

İlyas
İlyas
 

Giriş yapsan ne olur ki Para çekemiyorsun ama yatırabiliyorsun

Abuzer
Abuzer
 

Kardeş giriş yapabiliyormusun

Hakan
Hakan
 

Hocam bir sorum olacak. Bu size verilen hesaptan yeni açtığınız vip1 hesaba para göndermeyi denediniz mi? Aslında Size verilen hesaptan yeni hesabınıza para transfer edip bu parayı Binance hesabınıza aktarabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu konuda bilgi verebilir misiniz

Mevlüt
Mevlüt
 

Peki bu hesabın güvenlik șifresini nasıl öğrendin

Serhat
Serhat
 

Kardeşim şimdi sen 100 dolarla 120 mi çektin

Serhat
Serhat
 

https://web.earnmorem.com/#/ kardeşim bu siteyle aynı mı

Sami
Sami
 

30 bin USDT. Param içinde hiçbir sorunla karşılaşmadım 7 aydır kullanıyorum 1 dakikada işlemler oluyor sorunsuz bir platform.

Vedat
Vedat
 

Bunda hesaptan bende var öyle bir sorun görmedim

Ekin
Ekin
 

Fatih bey sizin tanıdığınız 3000 dolar yatırıp çekemeyen birisi var mı. Yoksa forumlardan mi okudunuz.

Cihan
Cihan
 

Ben çekemedim kardeş. Hesabı dondurdular

Samet
Samet
 

Fatih bey rica etsem benimle iletişime geçebilir misiniz Instagram:sametaraas

Hüseyin
Hüseyin
 

Benimde 100 dolarlık vip1 seviyem var be ikinci aydayım ikinci ayıda çektim tamamladım şu an vip3 geçmeyi düşünüyorum

Jaycubb
Jaycubb
 

Hesabımın kilidini açmama yardım eder misin 1100 USDT istiyorlar ve hesabımda 15.000 dolar bana yardım edersen seni 3. Seviye vip yaparım

Fatih
Fatih
 

Sistem parayı çekmeye çalış. Withdrawal yap bakalım. Direk donduracaklar. Küçük tutarlara izin verirler. Toplama bakıyorlar. Yatırdığından fazla withdrawal yaptığında direk donduruyorlar. 3000 dolar yatırırsın sistem sokarsın ama kendi Binance cüzdanına 3000 dolardan fazla withdrawal yapamazsın. Yarısından biraz fazlasına izin verirler. Bunların sistemi böyle çalışıyor. Sitede balance ın artıyor. Ama çıkmak istediğinde direk donduruyorlar. Deneme derim.

Hüseyin
Hüseyin
 

3.000 dolarlık yatırımı direk kapatırlar mı

Fatih
Fatih
 

Teminatı yatırıp parayı kendi hesabında biriktiriyorsun. Ama yatırdığından fazla biriken parayı Binance veya BTCTURK hesabına aktarmaya çalış. Withdrawal dene bakalım. İzin verecekler mi? Her şeyi manuel takip ediyorlar. Para yatırma manuel onda bir sıkıntı yok çünkü sitenin USDT cüzdanına para yatırıyorsun. Yani sitenin sahibinin hesabına para yatırıyorsun bilerek. Teminatı kendi USDT cüzdanına çekmek istediğinde belirli bir tutara bir şey demiyorlar buna izin veriyorlar. Bu da manuel takip ediliyor. Örnek veriyorum sen 3000 dolar yatırdın. Hesapta biriktirdin. Oldu sana 15000 dolar. Withdrawal ile 15000 doları kendi USDT cüzdanına çek bakalım çekebilecek misin? Çekemezsin. Çünkü bu da manuel takip ediliyor. Bunu yapmak istediğinde direk hesabını donduruyorlar. Teminatı başka bir cüzdana çekmene izin vermiyorlar. Yapma derim. Deneme derim. Sitede 3000 dolar yatırıp 15000 dolar kendi hesabına withdrawal yapmak isteyenlerin hesaplarının hepsini dondurmuşlar.

Ekin
Ekin
 

Aynı mesaj bana da geldi. 1. Si neden 6 tane 100 dolar yerine bir tane vip 2 açıp günlük 100 dolar cekmediniz. 2. Si sizinle kim, nasıl iletişime geçip 1000 dolar istedi

Fatih
Fatih
 

1000 dolar yatıracak kadar cesur değilim. Deneme amaçlı 100 dolar yatırdım. Sonra 57 doları çektim. Sonra üzerine 43 dolar ekledim. 2. Hesap açtım. Böyle çektikçe 6 tane hesap açtım. Sonra ikinci ay hesaplardan 19 dolar transfer ettim. Birinci hesaptan 19 doları kendi Binance hesabıma aktardım. Diğerlerini de aktarayım diye talep girdim. Bütün teminat çekme taleplerini iptal ettiler. Üzerine bütün hesapları freeze ettiler. Email attım. Niye hesapları dondurdunuz diye. Resimlerdeki cevapları verdiler. Bunlar sizden vip üyeliği için para alıyorlar. Belirli tutarı çekip sistemden çıkarırsanız hesapları donduruyorlar. Sonra da bir üst vip e taşımak için para istiyorlar. Vip seviyenizi yükseltin diyorlar. Elinizi verip kolunuzu kaptırıyorsunuz.