24 Ocak 2014

Webtoprint.com.tr Kusurlu Ürün Teslim Etti

Webtoprint.com.tr'den aşağıdaki ilk fotoğrafı mail atıp baskı almak istedim. Görevli kişi gri tonda baskı yapamadıklarını rengin biraz beyaza dönebileceğini söyledi kabul ettim. Ertesi gün baskıyı almaya gittiğimde bana verdikleri T-shirt ile karşılaştım. Görevli kişiye benim attığım dosya ile onun verdiği T-Shirt arasında ki bağı sordum.

Beyefendi kendilerinin elinde böyle bir teknoloji olmadığını söyledi ve benim tekrar basmalarını istememe karşılık yeniden ücret istedi. Şimdi eğer ellerinde böyle bir teknoloji yoksa neden bunu basmaya kalkıyorsun. Yok bastın bari hata olduğunun kabul et. Firma yetkilisi bundan iyisi bu dünyada olmaz edasıyla bizi uğurladı.

Mahmtu 209 Okunma

Cevaplar

  • Mahmtu31 Ocak 2014

    birincisi arkadaşım da memmun değil. teşekkur etme olayı falan kusura bakmayın sizin uydurmanız. daha ucuz kalitede bastırdıgım dogrudur fakat baskı farkının sadece yıkama sonrası ortaya çıktıgını belirten yine sizsiniz. madem bu sekılde cıkıcaktı dusuk baskı yaparken bunuda belirteblirdiniz. Verdiğiniz cevabında yaptığınız işten farkı yok. Firmanızda birine bilgi verebilecek kapasitede de birisi yok. Benim şikayetimi kabul etmeyin ama kendinizede bir grafiker alırsanız daha saglıklı calısmalar ortaya cıkabilir. Sizin 35 tl den bahsettiğiniz baskıyı metin copyplusta 12 tl ye aldıgımı belirtmek istiyorum isterseniz fotoğraflarıda elimde mevcut. sizin gibi tek amacı musterının elındekı parayı almak olup sonrasında yaptıgı ısı onemsemeyen şirketlerinde yaptıgı hos bir durum değildir belirtmek isterim.

  • Webtoprint.com.tr Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Söz konusu müşterimiz, tarafımıza sitemizde daha evvel işlem yaptıran ve memnun kalan bir arkadaşının referansı ile gelmiştir. Kendisinin de arkadaşı olan şahıs firmamızı ziyaret ederek, işi bizzat üretim merkezimizde teslim aldığında; beklentisinin üzerinde bir kalite ile karşılaştığını belirtmiş ve merkezimizden teşekkür ederek ayrılmıştır.. Zira, onun referansı ilen gelen Resul Bey, aynı şekilde merkezimize geldiğinde, fikrini değiştirerek, t-shirt yapımlarında faydalanılan ve daha ucuz bir yöntem olup promosyonel işlerde kullanılan transfer baskı yöntemini tercih etmiştir. Kalıcı ve daha başarılı renk sonuçları veren ürünümüzü pahalı bulduğu üzere, diğer ürünü seçmesi tamamen kendi isteği ve arzusudur. Bu ürünün teslim edilmesi esnasında, yetkilimiz kendisine “ bu fiyata yapılabilecek en iyi ürünün bu şekilde sonuç verdiğini” açıklamış, dilerse daha üstün yöntemi farklı bir fiyatla sunabileceğimizi anlatmıştır. Müşterimiz kendi isteği ve arzusuyla beyan ederek yaptırdığı üründen şikayet etmektedir. Kaldı ki ürünün tüm özellikleri ve yapılış detayları kendisine açıklanmıştır. Bu nedenle haksız şikayetini kabul edemeyeceğimizi ve bizleri bu şekilde olduğumuzdan farklı göstermesinin hoş bir durum olmadığını kendisine iletmek isteriz. Saygılarımızla, Webtoprint.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön