11 Nisan
#11831372

Websahibi İnternet Sunucu Erişiminin Olmaması!

Çoğu kurumsal firmanın gerek domain gerek sunucusu olarak hizmet veren Websahibi.com firması 10 Nisan 2019'dan beri hizmet verememekte. Hiçbir şekilde kendilerine ulaşamıyoruz. Neticesinde nasıl haklarımızı koruyacağız bunu da şu an bilemiyoruz. Ciddi mağduriyet yarattılar. Umarım sorunlarını bir an önce halledebilirler.

Selçuk Selçuk 773 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selçuk'un Teşekkür Mesajı16 Nisan

    Bugüne kadar böyle bir problemle karşılaşılmadığı anlaşılıyor. Teşekkür ederiz hizmetleriniz devam ediyor. Bu tip uzun bir arıza için tedbirlerinizi elden bırakmamanız temennimdir.

  • Websahibi İnternet Temsilcisi15 Nisan

    Sayın Müşterilerimiz, bize Güvenen, gönlü Yıllardır Bizimle Olanlar, 10/4/2019 - 11/4/2019 tarihleri arasında fiber hattımızda oluşan bir sorundan dolayı sunucularımızın internetinde 24 saatten fazla bir kesinti yaşanmıştır. Fiber bağlantımızı sağlayan kurum tarafından bize verilen bilgiye göre çok kısa sürede sorunun giderileceği ve hattın devreye gireceğinin bildirilmesine rağmen, sorun kısa sürede çözülememiştir. Telefon santral sistemimiz de lokal internet bağlantısı üzerinden sağlandığından dolayı bu süreçte telefon ile de sizlere destek verme imkanımız olamadı. Mevcut fiber hattın her an düzelebileceği bilgisi bizi uzun süre beklemeye aldı. Süreç uzayınca daha fazla beklemeyerek sunucularımızın veri merkezini değiştirme kararı aldık. Fiziksel olarak başka bir veri merkezine taşındık. Bu taşıma sürecimiz çok kısa sürdü. Bu süre içerisinde websahibi.com sitemizi geçici olarak ABD sunucularımızdan bilgilendirme amacıyla yayına alarak, Facebook ve WhatsApp üzerinden paylaşımlar yaptık. Siz değerli müşterilerimizle bağlantıda kalmaya çalıştık. Yapıcı veya değil bizi sosyal medyadan takip ederek yaptığınız tüm yorumlarınız için teşekkür ederiz. Her sorun bizim daha fazla önlem almamıza ve kalite yönetimini geliştirmemize yardımcı olmaktadır. Bekleme süresince hizmet verememekten dolayı çok üzüntülü olduğumuzu bildirir, elimizde olmadan yaşanan bu kesinti için özür dileriz. Websahibi, 20 yıldır üst düzey bilgi ve donanım ile verdiği hizmetlerine daha yüksek kalite, istek ve azim ile devam edecektir. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Dünyanın en gelişmiş sunucuları ile, en son teknoloji yapısı ile her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla, websahibi internet Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları