Websahibi İnternet İlgisiz Firma Haksız Kapama!

Şenol Şenol11 Haziran 2015 09:01

Aldığımız web hizmeti kapandı. Neden kapandığının sordum. Bana limiti 530 MB geçtiğimi ve büyük bir hizmet almam gerektiğini belirtiler. Ben hizmetlerinin yüksek fiyatlı olduğunu örnek Türk firmalarının fiyatlarıyla belirtim. Defalarca yazdım cevap gelmedi limiti geçen nedir diye. Bir mailin limiti geçtiğini yazdılar. Ben maille web limitinin bir olup olmadığını soran mesaj yazdım. Ben bir mail geçmişse limiti o mail kapatabilirsin, yazan bir mailin 1 günde limiti geçemeyeceğini, limitin sınırı geçerse dolu olup mail almaması gibi bir uygulamanın neden yapılmadığını sordum. Hiçbir cevap gelmedi. O maili sıfırlayıp hizmeti açın veya 375 günü var 1 sene para iadesi yapın dedim cevap gelmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Websahibi İnternet Logo Websahibi İnternet 15 Haziran 2015 09:32

Sayın Şenol K. Sistemimizde kayıtlı Cep numaranız iptal olduğu ve sabit hattan cevap alamadığımız için tarafınıza mail yolu ile yazılı olarak tekrar bilgi verilmiştir. Hizmetleriniz ile ilgili sorunlarınızın çözümü için [email protected] a hizmet bilgilerinizi ve sorunlarınızı iletirseniz incelenir gerekirse farklı sunuculara aktarılır yada farklı hizmet önerisi tarafınıza iletilir. Firmamıza arzu ettiğiniz zaman aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak irtibat kurabilirsiniz. E-mail : [email protected] Web : www.websahibi.com Çağrı Merkezi : 0850 302 03 00

profile-icon Şenol 12 Haziran 2015 14:33

Şimdi de kendi web sayfamın domain panelinde yönet kısmını kapatmışlar. Bu firmayla çalışmak isteyenler iki kere düşünsün. Daha ucuza daha yüksek limitli hizmetler veren Türk firmaları var.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular