01 Eylül 2015
Yorum Yap
#3613185

Websahibi İnternet Çağrı Merkezi İlgisizliği!

2008'den beri WebSahibi firması ile çalışıyoruz. Firma fiyat konusunda iyi olmasına rağmen son zamanlarda Çağrı Merkezi tarafında sorunlar yaşamaya başladık. Sunucu sorunlarımızı Websahibi.com üzerinden çağrı açarak iletiriz genelde. Telefon ile firmayı nadiren ararız.


Son dönemde açılan çağrılar çok geç işleme konuluyor ya da çağrı açtıktan sonra telefon açarak işleme alınmasını sağlıyoruz. Bugün ise 2,5 saat geçmesine rağmen sunucumuzda yaşanan mail problemi ile ilgili çağrımıza dönüş olmadı. Çağrı merkezi hizmeti konusunda firmanın biraz daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

Turgay Turgay 330 Okunma

Cevaplar

  • Turgay02 Eylül 2015

    Sayın İlgili, 01 Eylül - 14:42'de size iletilen şikayete aynı gün 15:39 gibi çok kısa sürede cevap verebilmeniz çok güzel. Çağrı sürelerine verilen cevaplar da iyileşmeler olması dileğiyle iyi çalışmalar. Not: Barış Bey'e verdiği bilgiden dolayı teşekkür ederiz. Müşteri Önerisi: Canlı Destek'de yer alan "Teknik Destek" bölümünü çalışır duruma getirmeniz bu tip sorunları biraz daha ortadan kaldıracaktır diye düşünüyorum.

  • Websahibi İnternet Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Turgay K. Websahibi olarak tüm müşterilerimize kurulduğumuz ilk günden beri en hızlı ve kalıcı şekilde teknik destek verme hususunda itinalı şekilde çalışmaktayız. Malumunuz farklı firmaların ücret karşılığında vermiş oldukları Teknik Destek konusunu biz müşterilerimizin memnuniyeti açısından Ücretsiz vermekteyiz. Bu durumda tarafımıza iletilen çağrı kayıtlarının sırasına göre çözümlenmesi ve müşteri sorunu ney ise tespit edilerek çözüme ulaşması zaman almaktadır. Yapılan incelemede tarafınıza bu konuda son kaydınız incelerek açıklayıcı şekilde bilgi verildiği ve sorununuz çözümünün anlatıldığı görülmektedir. Çağrı kayıtlarının çözülme süresi 1 ila 24 saat arasında olup çağrının durumuna ve çağrı yoğunluğuna göre değişmektedir. Bilgilerinize sunarız. Email : [email protected] Web : www.websahibi.com Çağrı Merkezi : 0850 302 03 00

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler