26 Nisan 2013

Webdenal.com Yetkili Servisin Tutumu!

12. 05. 2012'de webdenal. com'dan sipariş ettiğim ESPRIT ES900491004 saatin çerçeve kısmının rengi attığından ve pimi çıktığı için Esprıt'in servisine gönderdik.Bize garanti belgesindeki seri numarası ile saatin uyuşmadığını söyleyip saati geri gönderdiler.Webdenal. comu aradık onlara göndermemizi istediler.


Faturası kutusuyla gönderdiğimiz saat için o kadar çok aradık ki 45 gün sonunda bize kendi kutusu dışında bi poşetin içinde seri numarası tutmayan garanti belgesiyle birlikte faturasız bir şekilde bugün geri gönderdiler. Bugün tekrar arayıp faturasını istedik bulacaklarını söylediler. 255 lira verdiğim saatin gerçek esprıt olmadığını düşünüyorum. Mağdur olduk. İadede edemiyoruz.

Bahriye 372 Okunma

Cevaplar

  • Bahriye01 Mayıs 2013

    Biz ilk olarak esprıt'ın kendi servisine gönderdik garanti belgesiyle saatin uyuşmadığını söylediler.bunun üzerinde garanti belgesi üzerinde kaşesi basılı olan hızlısaate gönderdik yine sorun yaşadık.umarım faksı gönderdiğimizde saat orjinal ise kendi garanti belgesi ve faturasını göndrerirsiniz.aksi taktirde saatin iadesi için tüketici haklarına başvuruda bulunacağız.

  • Webdenal.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizle konu ile ilgili görüşülmüştür. Müşterimiz arızalı ürünü bizim firmamıza değil garanti kapsamında farklı bir firmaya göndermiştir ve problem yaşamıştır. Müşterimizin satın almış olduğu ürün orjinaldir ve ürünün garanti belgesini tarafımıza gönderdiğinde gerekli incelemeler yapılıp kendisine bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön