22 Ekim 2015
Yorum Yap
#3988089

Webdenal.com Siparişim Teslim Edilmedi!

Vakitsizlikten dolayı internetten almış olduğum saç şekillendiricinin hafta sonu teslim edilmesini istediğimi özellikle not düşmüş olmama rağmen hafta içi kapıya getirilip teslim edilemediği bilgisini kendi çabalarım sonucu aldım, kargo şirketinin kapıya ihbar bıraktığı söylendi ancak kesinlikle böyle bir ihbar yoktu.


Müşteri hizmetlerini arayıp ilgili kargo şubesinin evime uzak ve ters bir lokasyonda olduğu ve kargoyu gidip kendim alamayacağımı belirttim ve yapabilecekleri bir şey olmadığı cevabını aldım. Kargo iade edildikten sonra paramın hesabıma iade edileceği söylendi, yok yere kargo parası ödedim, ürünü de alamamış oldum. Bu alışverişten mağdur oldum!

Canan 263 Okunma

Cevaplar

  • Canan'ın Teşekkür Mesajı29 Ekim 2015

    Urunu alamamis olsam da iade konusunda çok hızlı hareket ettikleri için teşekkür ediyorum.

  • Webdenal.com Temsilcisi29 Ekim 2015

    Müşterimizin siparişi toptancı firmamız tarafından kargoya verilmiştir. Toptancı firmamıza bilgilendirme yapılmış olmasına rağmen, ürün müşterimizin istemiş olduğu tarihten önce kargoya verilmiştir. Konu ile ilgili toptancı firmamıza ve ayrıca kargo firmasına uyarıda bulunulmuştur. Müşterimizin ürünü iade etmek isteği üzerine ürün kargodan geri çekilerek, 23-10-2015 tarihinde kargo dahil olmak üzere ödemiş olduğu tüm tutar iade edilmiştir. Bankaların ödeme iade tutarını yansıtması 3 iş günü sürebilmektedir. Yaşanan aksaklıktan dolayı müşterimizden çok özür dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler