19 Mart 2013 #1695361

Webdenal.com Kullanılmış Ürün!

999278859 numaralı siparişim de 1 adet Samsung harddisk aldım. Söz konusu harddisk geldiğinde pc ye bağladığımda kullanılmış olduğunu farkettim. 0 olan bie hardiskte nasıl olurda işletim sistemi ve oyunlar yüklü olur hala anlamış değilim. Senelerdir bu firmadan alışveriş yapardım ama gözümden düştü artık. Bu saatten sonra sitesine bile girmem.

Fatih 548 Okunma

Cevaplar

  • Fatih26 Mart 2013

    Hiç kusura bakmayan paketleyen kargolayan sizsiniz. Ürünün kendi amlajı olmadığı apaçık ortada iken nasıl böyle bir satış yaparsınız. Ben tedarikçi firmayı tanımam sizleri tanırım. Şimdiye kadar sürekli sizden alış veriş yapardım ama artık sitenize bile girmiyorum. Teşekkürler Şikayetvar.com sizlerin sayesinde güvenli alışverişi öğreniyoruz.

  • Webdenal.com Temsilcisi26 Mart 2013

    Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu aksaklıktan dolayı çok özür dileriz. Müşterilerimizin satın aldığı ürünler sipariş üzerine toptancılarımızdan temin edilerek gönderilmektedir. Müşterimiz konuyu tarafımıza bildirir bildirmez ürün kendisinden istenerek müşterimizin isteği doğrultusunda ödeme iadesi gerçekleştirilmiştir. Konu ile ilgili toptancımıza uyarıda bulunulmuştur. Müşterimizin yaşamış olduğu aksaklıktan dolayı tekrar çok özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön