23 Ocak 2014
Yorum Yap
#2250819

Webdenal.com Ezilmiş ve Eksik Ürün Geldi

Tüketici olarak "Webdenal.com" dan bir tane Philips RQ1141 Tıraş Makinesi sipariş verdim, kargo geldiği zaman, teslim alındıktan sonra ürünü açtığım zaman ürünün kutusunda ezilme ve ürünün dış ambalajı açılmış, güvenlik etiketi yırtılmış, ürünün içerisindeki faul, bıyık düzeltici ve bir de ürünün seyahat çantası da çıkmadı.


Ben bu davranıştan ve müşteriye verilen hizmetten hiç memnun kalmadım. En kısa zamanda bana ulaşıp ürünün iadesini istiyorum. Aksi takdirde en kısa zamanda tüketici haklarına şikayetimde bulunacağım.

Abdullah 930 Okunma

Cevaplar

  • Webdenal.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin satın almış olduğu ürün 17 aralık 2013 tarihinde teslim edilmiştir. Teslimat süresi ile şikayet başvuru tarihi arasında 5 haftanın üzerinde süre geçmiştir. Bu süre içinde tarafımıza hiç bir şekilde başvuruda bulunulmamıştır. Satın alınan üründe çıkmadığı iddia edilen parçaların bulunduğu model tamamen farklı modellerdir. Paket içeriği http://www.philips.com.tr/c/mens-tiras/shaver-series-7000-sensotouch-dualprecision-gyroflex2d-40-dakika-kablosuz-kullanim-1-saat-sarj-rq1141_16/prd/ linkten kontrol edilebilir. Kargo hasarına ilişkin konuyla ilgili olarak yasal iade süreci 7 gündür. Bu süre içinde tarafımıza bildirimde bulunulmamıştır. Konu ile ilgili müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

Ziyaretçi Yorumları