09 Mayıs 2014

Webdenal.com Ellerinde Olmayan Ürünleri Satıp, 3 Gün Sonra Elimizde Kalmadı Diyorlar

Sipariş No:9994**323, Tarih:05/05/14 23:26:02 ile bir ürün satın aldım. 3 gün sonra telefon edip kusura bakmayın ürün elimizde yok, bulamıyoruz da,yerine başka ürün verelim diye telefon edildi. Ben ürünümü alırken neyi seçtiğimi ya da nasıl bir ürün alma kararını verebilecek zeka seviyesinde olduğum düşüncesindeyim!


Tüketici alışveriş yaparken taahhüdünü yerine getiriyor ve ödemeyi hemen yapıyor fakat söz konusu site taahhüt ettiği ürün yerine başka bir şey göndermek istiyor! Ürünün stoklarında olmadığını 3 gün sonra anlayabiliyor! Tüketicisini hem maddi hemde manevi zarara sokuyor! Sonrada 20 TL hediye çeki verelim diyerek tüketiciyi yanıltmaya çalışıyor!

Oğuz 1.521 Okunma

Cevaplar

  • Webdenal.com Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin siparişi toptancımızdan kaynaklanan bir nedenle temin edilememiştir. Konu ile ilgili müşterimize bilgi verilerek, muadil ürün gönderilebileceği ya da ödeme iadesi yapılabileceği belirtilmiştir. Müşterimiz muadil ürünü istemeyerek, ödeme iadesi talebinde bulunmuştur. Müşterimizin ödeme iadesi 08-05-2014 tarihinde yapılmıştır. Ödeme iadesinin müşterimizin hesabına yansiması banka tarafından 2-3 iş günü sürebilmektedir. Yaşanan aksaklıktan dolayı müşterimizden özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön