12 Nisan 2016
Yorum Yap
#5280775

Webdenal.com Arızalı Gelen Sıfır Ürün İçin Servis Onayı

9996***58 sipariş numarası ile satın almış olduğum yazıcının yazı şeridi arıza olarak gelmiştir. Aynı gün ilgili firma aranarak durum bildirilmiş ve ürünün geri gönderilmesini ve konu ile ilgileneceklerini söylemişlerdir. Ancak geçen 10 günlük süre içinde bir sonuç alınamamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımızda arızalı parçanın servise gönderildiğini ve servisten gelecek cevaba göre bilgi vereceklerini söyleyip oyalamaktadırlar.


Bu kullanılırken bozulan bir ürün değildir, arızalı gelen daha montajını dahi yapamadığımı bir üründür, neden servis bekliyorum ki ben. Fiyatı uygun diye bu tür sitelerden elektronik ürün almak isteyenler bir kez daha düşünsünler. Bu tür firmalardan ürün alırsanız çıkan sorunda mağdur siz oluyorsunuz ve mağduriyetinizi kimse çözemiyor. Şu anda yeni ürün alamıyorum. Aldığım ürünü kullanamıyorum. Para iadem servis sonucu gelmediği için yapılamıyor.

Vildan Vildan 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Vildan10 Mayıs 2016

    Arızalı ürün gönderip kullanıcı tarafından ters çevrilerek hatalı takmış ve bundan dolayı zarar görmüş diyerek aynı zamanda iftira atmaktadırlar. Firmayı bu yüzden kınıyorum.

  • Webdenal.com Temsilcisi17 Nisan 2016

    Müşterimizin ürünü yetkili servise gönderilmiştir, Serviste yapılan kontrol sonucunda yazı şeridinin son kullanıcı tarafından hatalı takılması nedeni ile şerit ters dönmüştür. Servis tarafından gerekli düzeltme yapılarak ürün müşterimize geri gönderilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler