17 Kasım 2015

Webdenal.com Yeni Olarak Satın Aldım Kullanılmış Ürün Yollandı!!

Sitenizden bir adet Kingston 4 GB RAM aldım, kargo bugün elime ulaştı ve kutuyu açtığımda kullanılmış bir ürün çıktı. Ürünün orijinal kutusu yırtılarak açılmış üzerine de bir numara etiketi yapıştırılmış ürün ya daha önceden satın alınıp iade edilmiş ya da arızalı olduğundan numaralandırılmış. Yaptığım kısa bir araştırma sonucunda bu şekilde dolandırılan sadece ben değilim bu site insanlara yeni diye kullanılmış arızalı ürünleri satıyor, bu işlem karşısında hakkımı yasal olarak arayacağım.

Oğuzhan 785 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan18 Aralık 2015

    Şehir dışında olduğum için ürünü geri yollama fırsatı bulamadım, müşteri hizmetleri ile görüşüp araştırmalarım sonucu kendilerinin yeni adı altında kullanılmış ürün sattıklarını söyledim aldığım cevap şöyle oldu "biz tedarikçilerle çalışıyoruz, onlarca ürün satılıyor 500 üründen 70 tanesi kullanılmıştır en fazla onları da geri alıyoruz siz de yollayın geri alalım" şeklinde oldu çok manidar...

  • Webdenal.com Temsilcisi22 Kasım 2015

    Müşterimizin sipariş vermiş olduğu ürün, müşterimizin siparişi üzerine tedarik edilmiş olan sıfır ve distribütör garantili üründür. Ram ürünlerinin seri numarası paket içeriğinde yer alması sebebi ile ürün toptancı firmamız tarafından açılarak seri numaraları alınmaktadır. Konu ile ilgili müşterimiz ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Ürün tarafımıza ulaştığında müşterimizin isteği üzerine ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön