26 Nisan 2013

Webdenal.com Sipariş İptali!

15.02.2013 tarihinde 999266029 sipariş no ile sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal ettim. Ödemeyi kredi kartımla yaptım. Bana ödediğim tutarın bir kaç gün içerisinde iade edileceğini söylediler. Verdiğim siparişi 6 taksitle ödedim. Daha önceleride bu firmadan alış verişlerim olduğu için iadenin yapıldığını kontrol etmedim.

İtimat ettim. Daha sonra kredi kart ekstremde iadenin bana 12 taksitle yapıldığını gördüm. Ben ödemeyi 6 taksitle yaptım onlar bana 12 taksitle iade yapıyor. Firmayı aradım bana iadeyi taksitli değil tek seferde yapıldığını söylediler bankayı aradım bankada ekstremde olduğu gibi 12 taksitle iade yapıldığını söyledi.

Hasan 475 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 30 Nisan 2013

    İstenilen kredi kartı ekstresi gönderilmiştir.

  • Webdenal.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ödeme iadesi 18/02/2013 tarihinde kredi kartına yapılmıştır. Tüm iade işlemlerimizde ödemenin tamamı tek seferde iade edilmektedir. Müşterimiz taksitli alışveriş yaptığı için harcaması kartına banka tarafından taksitli olarak yansıtılmaktadır. Müşterimizle konu ile ilgili görüşülerek ekstre talebinde bulunulmuştur. Ekstre tarafımıza ulaştığında konu ile ilgili bilgi aktarılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön