02 Şubat 2015

Webdenal.com Kusurlu Ürün Satışı Yaptı.

5/11/2013'de sapphire atı ekran kartı aldım. Ekran kartımın arızalı olduğunu ve arıza nedenini bilmediğimizi anlattık bizi servise yönlendirdiler. Servis soket hasar görmüş işlem görmeden iade etti. Bizde Karaköy Erpa iletişime baktırdık cihazın çipi arızalı deyip bize rapor ilettiler.

Durumu tekrar Webdenal.com'a bildirdik. Soket değil kartın çipi arızalı değişimin yapılmasını rica ettik tekrar servise yönlendirdiler servis soket hasarlı deyip bakmadan tekrar gönderdiler. Çip arızalı olduğu D.v.ı.La oynayıp bana yolladılar. Yıllarca ekran PC bağlantı yapılır soket bozulmaz ben hiç kullanmadan nasıl bozulur kusurlu ürünü satan Webdenal.com.

Hasan 2.590 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 03 Şubat 2015

    Sayın yetkili cip arızalı olunca mı. dvı. Soket hasarlı oluyor soketin hasarlı olması için tornavidayla kırmak gerekir firmanızın ilgisizliği yetkili servisin ücret karşılığında cip tamiri yaparım kullanırsınız demesi demek ki dvı sokette sorun yok yok ki PC bağlantısı yapıyorum görüntü var yazılım yükleyince sisten kapanıyor cip arızalı saygılarımla

  • Webdenal.com Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimiz 05-11-2013 tarihinde satın almış olduğu ürün ile ilgili olarak, ürünün arızalı olduğu gerekçesi ile 09-07-2014 ve 16-12-2014 tarihlerinde tarafımıza başvuruda bulunmuştur. Ürün tarafımıza ulaştığında yetkili servise yönlendirilmiştir. Ürünün yetkili servisi ürünün kullanıcı hatası sebebi ile garanti dışı kaldığını belirterek, ürün ile ilgili işlem yapmamıştır. Sitemizde satılan ürünler sıfır ve distribitör firmaların garantileri altında satılmaktadır. Markaların yetkili servislerinin raporları doğrultusunda değişim ya da iade işlemi yapılabilmektedir. Ürünün yetkili servisi rapor vermediği sürece maalesef tarafımızdan işlem yapılamamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön