18 Eylül 2013

Webdenal.com Boş Kutu Gönderdiler!

2 hafta kadar önce Webdenal. com dan 2 adet 48 port patch panel aldım. Ürün resminde patch panel vardı. Açıklama kısmında tek kelime açıklama yoktu. Ürün bana geldiğinde boş bir kutu olduğunu gördüm.

Ürün ne resimdeki üründü, nede patch panel di. Firmaya geri gönderdim. 7 günde bize gelmedi, bu yüzden geri almıyoruz dediler. Fotoğraf olarak temsili fotoğraf koymuştuk. Ürün isminin yanına bos diye yazmıştık. Sizin bunu boş kutu olarak anlamanız, fotoğrafa aldanmamanız gerekirdi dendi.

Vahap 671 Okunma

Cevaplar

  • Vahap 19 Eylül 2013

    Bu firma ticaret konusunda değil ama alavere dalavere konusunda uzmanlaşmış. Doluyu gösterip boşu nasıl vereceği konusunda profesyonelleşmiş. 7 Gün içinde ürün elime geçmedi bu yüzden paranın üzerine yatarım la ilgili kanuni maddeyi iyi öğrenmişler ama hileli ve ayıplı mal satma ve bunun sonuçları hakkında hiç bir şey öğrenmemişler.

  • Vahap 19 Eylül 2013

    Ürünün fiyatı zaten kdv dahil 90 lira (toptanbilgisayarci.com). Webden alda ise 100 lira. O hafta toptanbilgisayarci da kalmamıştı. Ben de mecburiyetten daha fazla para verip webdenal dan aldım. Doğrusu daha pahalıya sadece boş kutusunu bana satacakları hiç aklıma gelmedi. Ürünün marka model kısmında bos diye 3 harf var ve tabi ki bu marka model ismi gibi duruyor. Bosch ve Bose de de bu 3 harf var ama aklıma boş kutu gelmiyor. Demek ki arkasına ambalaj yazsalardı cihazın ambalajını göndereceklerdi biz yazmıştık zaten deyip. Madem boş kutuyu cihazdan daha pahalıya satıyorsun niye yazmıyorsun boş kutu diye, niye boş kutunun resmini koymuyorsun da normal cihazın resmini kullanıyorsun. Bir de cayma hakkını kullanmaktan bahsediyor. Ne cayması, düpe düz aldatıyorsunuz müşterileri. Merak ediyorum sattıkları diğer ürün isimlerinde Ambalaj, etiket, barkod, kutu, kablo falan geçiyormu. Olur ya diğer cihazların da resmini koyup barkod etiketini ya da kablosunu satıyorlardır cihaz fiyatına.

  • Webdenal.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin satın almış olduğu ürünün başlık kısmına 'BOS' olarak yazılmış, ürünün boş gönderileceği bilgisi yayınlanmaktadır. Sitemizde yayınlanan resimler temsilidir. Müşterimizin cayma hakkını kullanarak ürün iadesi yapabilmesi için, ürünü teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde tarafımıza başvuruda bulunması gerekmektedir. Konuyla ilgili müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön