08 Şubat #10107282

Web Arısı Hosting Hizmet Anlayışı Yok

Yaşadığın sorunlara alay eder gibi cevaplar veren ve aslında bu hizmetle alakası bile olmayan insanların çalıştığı kendini hosting firması olarak adlandıran ancak camında format çekilir yazan esnaflara benzeyen bir firma. Başka bir firmadan alan adı aldım diye kullandığım hostinge yönlendirme yapmam için en ufak bir yardımları dokunmadı 1 haftadır mağdurum.

Nevzat 945 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat26 Şubat

    Yaşadığım sorun teknik ekip diye beklettiğiniz ekibin işini yapmaması hatta işini yapmak için en ufak bir uğraşının olmaması bu şikayete bu kadar süre içinde verdiğiniz cevaptan hizmet anlayışınız ortaya çıkıyor zaten. Ben başka bir firmadan herhangi bir hizmet satın alsam bile o firmanın değil de sizin yapmanız gereken ayarları sis yapmıyorsanız evet bu konuyu gayet de etkilemektedir. Sanal ortamda gördüğüm en anlayışsız ve hizmetten en uzak ekibe sahipsiniz bunun eminim siz de farkındasınızdır hatta o ekibin içindesinizdir. Bu şekilde para kazansanız bile hak ettiğinizi düşünmüyorum.

  • Web Arısı Hosting Temsilcisi25 Şubat

    Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için sizden özür dileriz ancak satın aldığınız hizmetler üzerinde kullanabileceğiniz alan adları sabittir ve bunları değiştirmemiz mümkün değildir. Hangi firmadan alan adı aldığınızın bir konuyu etkileyen bir yönü bulunmamaktadır. Farklı bir hosting hizmeti satın alıp yeni alan adınızla kullanabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön