3 g
Yorum Yap
#11856759

Watsons'un Kampanya Kandırmacası!

Watsons Kadınlar Günü'nde 4 ürün alan kişilere 1 ürün bedava diyerek kandırdı, hala bugün 17 Nisan olmuş ve kampanya 18 Nisan'da bitecek diyorlar. Kendilerinden hiçbir mesaj, arama görmedim. En az 4 defa aradım hepsinden aynı klasik oyalayıcı cevaplar. Yazık müşterileri bir fondöten ve ruj için kandırıyorlar. Bundan sonra kapısından geçmem ve bütün tanıdığım tanımadığım kim varsa bu kandırmacalarını bildireceğim. Ayrıca bu konu Tüketici Hakları'na da gidecek. Hem para hem zaman kaybı yaşatıyorlar, kim telafi edecek. Yukarıdaki yöneticilerin zaten umurumda değil.

Mihriban Mihriban 166 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Mihriban3 g

    Böyle otomatik mesajlaslariniz maalesef problemi çözmüyor Watsons yetkilileri. Hickimseden hala dönüş olmadı resmen sahtekarlık üzerine yürüyen bir kurum. Yazıklar olsun.

  • Watsons Temsilcisi3 g

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 0850 755 99 87 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler