19 Ekim 2016 #6727495

Watsons'da Personelin Tavrı Ve Üslubu!

Beylikdüzü perlavista AVM mağazanızdan 18 Ekim 2016 tarihinde alışveriş yaptım.
Zaten bilinçli olarak tek bir ürün için gitmiştim ve sadece o ürünü alıp kasada ödemesini yaptım. Mağazanızda kalma sürem 2 dk. Dan daha uzun değildir. Çıkarken poşet öttü. Geri dönüp kontrol etmelerini istedim. Kasadaki asık suratlı çalışanınız poşetin ötmediğini çantama bakacağını söyledi.


Çantama bakmasına izin verdim, bu sefer cüzdanıma bakacağını söyledi. Yaptığının çok ayıp olduğunu söylememe rağmen bu seferde cüzdanımı nereden aldığımı sordu.
Dikkatli bir personel olmuş olsaydı Watsons kart ile neredeyse her hafta alışveriş yaptığımı ve tutarın ne kadar yüksek olduğunu görüp bu şekilde davranmaması gerektiğini bilirdi.
Lütfen mağaza çalışanlarınızı uyarınız.

Yasemin 678 Okunma

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön