Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Watsons Ürünümü Değiştirmenizi Rica Ediyorum

profile
Hulya
15 Ocak 10:58
150

Watsons'tan aldığım ürünün fişi yok değişim yapmak istiyorum kartımdaki telefon numaram eski numaram hatırlamıyorum bile kart benim adıma bugün Watsons'a gittim kartımdaki telefon numaramı istediler daha önce kullandığım numara olduğu için hatırlamıyorum çok oldu değiştireli yardımcı olur musunuz müşteri temsilcisine bir türlü aktarmıyorlar defalarca bant kaydı dinliyorum yıllardır müşterinizim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Gelişme
Gelişme

19 Ocak 18:30

Mesaj geldi çekileşe katılmak için 4946 ya gönder yazıyor katılmak için bende yazdım gönderdim fakat gelen mesaj'da 3gun içinde iptal edeceğiz diyor ben iptal mesaj göndermedim neyi iptal edeceksiniz oda yazmıyor geri mesaj yazdım gönderdim 4946 iptal etmedim çekiliş için gönderdim diye ama o mesaj kabul etmiyor gönderilmiyor hiçbir şeyi iptal etmek istemedim sadece yarışmaya katılmak için gönderdim yanlışlığı düzeltirseniz sevinirim hiçbir şeye iptal etmeyin çünkü ben iptal istemedim

15 Ocak 09:03

Mesajları miz okunmuyor mu? Bir cevap verseniz ürünümü değiştirmek istiyorum zamanı geçmeden fişim yok kartım yıllardır bana ait kızımla beraber kullanıyoruz telefon numaram daha öncesine ait karttaki numarayı hatırlamıyorum yoksa mağaza değişim yapıyor müşteri temsilcisine de ulaşmak mümkün değil sürekli bant kaydı yeni numaramı kartıma güncelleyemiyorum lütfen yardımcı olun ürünü değiştirmem de. Samsun Piazza daki şubenizden aldım herhangi şubenizde değiştirebilir miyim? Lütfen cevap verin.

14 Ocak 21:34

Daha önce de defalarca aradım müşteri temsilcisini ama bir türlü bağlanılamıyor bant kaydı var yoksa kartıma yeni numaramı değiştirecektim aldığım ürünü değiştirmem de yardımcı olmanızı rica ediyorum.

14 Ocak 19:14

Samsun Piazza Avm den aldığım ürünün fişi yok kartımda ki numaramda önceden kullandığım numara olduğu hatırlamıyorum fişi olmadığı için kartımdaki telefon numarasını istediği kasiyer hatırlamadığını söyledim bu yüzden aldığım ürünü değiştirmedim müşteri hizmetlerinde hep bant kaydı hem bu durumu düzeltmeleri için aradım şimdiki telefon numaramı kartıma geçsinler diye defalarca aradım bant kaydı var ulaşılamıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Watsons Logo
15 Ocak 11:00 (Şikayetten 2 dakika sonra)
Hulya
Hulya
15 Ocak 11:20

İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

1

Watsons Hesabıma Erişim Sağlayamıyorum

profile
Melike
18 Nisan 17:01
-

Watsons Kartımı Kaybettim Kart Numaramı Öğrenmek İstiyorum

profile
Sezgi
13 Nisan 18:20
194

Watsons Kart Numarama Değişikliği

profile
Gökçe
11 Nisan 10:20
161

Watsons Cart Hediye Tl

profile
Eda
09 Nisan 13:20
106
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz