21 Ekim 2016 #6748837

Watsons Tüketici Haklarını Hiçe Sayıyor!

Daha önceki dönemlerde ayıplı bir ürünü bile iade edebildiğim Watsons mağazalarında artık ambalajı açılmamış ürünü bile iade edemiyorum, üstelik fatura tarihi 1 hafta olmasına rağmen! Genel merkeze şikayet ettiğimde bahane olarak; ürünün özelliklerini okuyarak ve bilerek almış olduğundan iade işlemi yapamayıp sadece değişimi yapabileceğim söylendi. Mantık hatasına bakın, değişim yaparken de değiştirdiğim ürünün özelliklerini bilerek almış olmuyor muyum? Ve sen bunu değişim için benden geri alıyorsun! Resmen tüketici haklarını çiğneyip kendi kafalarına göre bir yasa türetmişler. Hayır piyasada bu kadar muadili rakip varken ve onlar böyle bir problem yaratmazken bu nasıl bir rahatlık anlam veremiyorum. İşim gücüm olmasa sonuna kadar yasal olarak haklarımı arayıp size cevabınızı vermek isterdim ama maalesef sadece bir daha alışveriş yapmamakla ve çevreme de yaptırmamakla yetiniyorum.

Arzu 1.154 Okunma

Cevaplar

  • Arzu21 Ekim 2016

    Her şikayetin altına bunun gibi otomatik, hiçbir anlam ifade etmeyen ve çözücü olmayan 'aynı' mesajları yazarak komik ve basit göründüğünüzü bildirmek isterim. Beni 'Ürünü görerek bilerek aldığınız için iade yapamıyoruz' zırvalıkları için aramayın. Ben şikayetimi yazarak insanları bilinçlendirmek istedim, sizden çözüm bulamayacağımı zaten biliyorum. Saygılarımla.

  • Watsons Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön