Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Watsons Puanımı Geri Yatırmıyor

Azra
17 Mayıs 20:06
583

Öncelikle Watsons Elite üyesi olduğumu belirtmek isterim. Geçenlerde bir kampanya sayesinde 800 küsur liralık alışveriş yapıp 40k Watsons puanı (400 TL) kazandım. Sonraki alışverişimde bu puanı kullandım ve 544 TL'lik siparişimin 144 TL'sini ödedim. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat siparişi mağazadan teslim alacaktım. İstanbul Sapphire AVM Watsons mağazasına sipariş ettiğim kargom neredeyse bir hafta olmasına rağmen gelmediği için kontrol edeyim dedim. Watsons uygulamasında sipariş teslim edildi olarak gözüküyordu. Kargo takibi için tıklayınız yazısına tıkladığımda ise kargo firmasının sitesinde siparişimin iade surecinde olduğunu gördüm. İlk önce kargo firmasını aradım ve bana mağaza kaynaklı bir problem olduğunu söylediler. Ben de Watsons yardim merkezinden Z**** hanımla iletişime geçtim. Siparişi tekrar göndermelerini beklerken kendisi ürünlerin iade surecinde olduğunu ve paramın 14 gün içerisinde yatırılacağını söyledi. Fakat ben böyle bir talepte bulunmamıştım. 40k puanı sorduğumdaysa geri yatmayacağı söylendi. Telefonumun power tuşu çalışmadığı için ss alamadım yine de genel olarak geçiştirildiğimi söyleyebilirim. Yani sonuç olarak ne siparişimi teslim alabiliyorum ne de puanım geri yatıyor. Şikayetlere baktığımda bunu yasayan kisinin yalnız ben olmadığımı da görüyorum. Watsons'in müşterileri bu şekilde muamele görüyor demek ki. Kusura bakmayın ama ben bir de Elite üyenizim gerçi buradaki kusur sizsiniz de neyse. Pek umudum yok ama yardımcı olunursa sevinirim.

17 Mayıs 20:09 (Şikayetten 2 dakika sonra)
Azra
17 Mayıs 20:42

Merhaba Watsons yetkilisi, destek alanından Zümra hanımla iletişime geçmiştim zaten. Fakat desteğinizin pek ise yaradığını söyleyemem.

Azra
26 Mayıs 17:39

Merhaba, şikayetim üzerine benimle iletişime geçtiğinizde ödeme yapıldıktan sonra en geç 72 saat içerisinde puanımın (40k) geri yatacağı söylenmişti. Ödeme yapıldıktan sonra aradıklarında puanımın yüklenmediğini belirtmiştim. Yetkili kisi de ilgileneceğini söylemişti. Fakat aksine 144 puanım silinmiş. Yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Watsons Online Siparişim Teslim Edilmedi!

Fatmagül
10 Haziran 13:41
87
Watsons Online Siparişim Teslim Edilmedi!
Watsons Online Siparişim Teslim Edilmedi!

Watsons Siparişim Kayboldu, İletişim Sorunları Yaşıyorum

Seda
23 Nisan 14:55
477
Watsons Siparişim Kayboldu, İletişim Sorunları Yaşıyorum
Watsons Siparişim Kayboldu, İletişim Sorunları Yaşıyorum
Watsons Siparişim Kayboldu, İletişim Sorunları Yaşıyorum

Watsons Kayıp Paket Ve İade Sorunu

Deniz
08 Nisan 14:25
340
Benzer Şikayet Yaz