Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Watsons Polatlı Şubesinde Terbiyesizlik

Karaca
16 Haziran 12:34
66
Karaca'nın Teşekkür Mesajı
“Çalışan kötü olsa da firma iyi bir firma. Şikayet üzerine hemen telefonla dönüş sağladılar. Müşteri temsilcisi Cansu Hanım çok güzel ve saygılı bir biçimde ilgilendi şikayetimizle. Şubeye ve çalışana gerekli uyarının yapılacağını da söyledi. Bu kadar hızlı geri dönüş yapılmasını beklememiştim. Dakikasında dönüş yapıldı. Gerçekten firma iyi.”

Polatlı kartaltepe AVM de Watsons da yaşlı bay görevli kaş kalemi ararken sert ve yüksek sesli bir üslupla bulamadıysanız bırakın diye bağırdı. Oysa raftan sadece bir kalem alıp numarasına bakıyordum. Kalem birkaç saniye elimde durdu sadece. Yanımda eşim ve bebeğimde vardı. Rezil olduk. Bu büyük bir terbiyesizlikti. Bize mi dedi diye sorduk birbirimize sesli bir şekilde. Bizi duydukları halde cevap dahi vermediler. Bir daha da gitmeyiz. Yakın çevremizi de gitmemeleri konusunda uyaracağız.

16 Haziran 12:34 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Karaca
16 Haziran 12:43

İlginiz için teşekkürler.

Karaca
16 Haziran 12:48

Çalışan kötü olsa da firma iyi bir firma. Şikayet üzerine hemen telefonla dönüş sağladılar. Müşteri temsilcisi Cansu Hanım çok güzel ve saygılı bir biçimde ilgilendi şikayetimizle. Şubeye ve çalışana gerekli uyarının yapılacağını da söyledi. Bu kadar hızlı geri dönüş yapılmasını beklememiştim. Dakikasında dönüş yapıldı. Gerçekten firma iyi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Watsons Personelin Müşteri Kovması

Şenay
21 Haziran 21:40
173

Watsons Yanlış Yapılmış İade!

İzzet
11 Haziran 20:23
337

Watsons Paramı İade Edin

Gamze
30 Mayıs 02:55
129
Watsons Paramı İade Edin
1

Watsons Numaram Kabul Edilmiyor Ve Şifre Yenileme Maili Gelmiyor

Defne
29 Mayıs 20:58
254

Watsons Kartal Marina Personel

Kezban
08 Mayıs 19:52
120
Benzer Şikayet Yaz