Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Watsons Müşteri Hizmetleri Vasatlığı

Işıl
30 Mart 11:44
222

Watsons mobil uygulamasından 28.03.2024 tarihinde tıkla gel al- hemen seçeneğiyle alışveriş yaptım. Vazgeçtiğim için siparişi iptal etmek istedim fakat uygulamada ne sipariş görünüyor ne de iptal seçeneği. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmek zaten mümkün değil, gerçekten çok can sıkıcı. Ücret iademi istiyorum.

30 Mart 11:46 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Işıl
30 Mart 11:49

Size hiçbir şekilde hiçbir yoldan ulaşılamıyor. İnsanları mağdur etmeyin. Müşteri memnuniyetini biraz gözetin. Mağduriyetimi giderin.

Işıl
06 Nisan 03:11

Tıkla gel siparişim 7günü doldurmasına ve teslim almama rağmen hala iade olmadı. Maalesef Watsons'a müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşmak mümkün değil, onlar isterse sizi arıyorlar. Teslim almadığım siparişin iadesini istiyorum ve sanırım artık bu mağazadan alışveriş yapmayacağım.

Işıl
06 Nisan 03:20

Watsons canlı destek üzerinden siparişi sorguladığımda teslim edilmiş görünüyor, ben ürün teslim almadım. Mobil uygulamada zaten hiçbir şekilde sipariş görünmüyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorguladığımda telefon direkt kapanıyor. İademi yapın, insanları mağdur etmeyin.

Işıl
06 Nisan 11:09

9 gün önce tıkla gel- al seçeneği ile verdiğim siparişi teslim almadım. Hala iadeye düşmüyor. Destek kısmı mağaza ile görüşün diyor, mağazaya ulaşabilecek bir numara yok. Gidebilsem giderim zaten, mağazaya gitme imkanım yok diye iade isteğim hiçe sayılıp param çöp mü olacak? Gerçekten bu marka bu kadar sorumsuz mu? Bir sürü yerden iletişim kurmaya çalışıyorum ama yok. İademi yapın. İlla şikayet etmek mi gerekiyor anlamıyorum. Bir müşteri kaybettiniz. Mağduriyetimi giderin, biraz da olsa müşterinize kıymet verin. Yeter.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Zülfiye

İadem var ama müşteri temsilcisi ne bağlanamıyorum mağaza iade almıyor onlaym dan aldığım için böyle bir şeye ilk defa şahit oldum

Benzer Şikayetler

1

Watsons Para İadesi Ve Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Problemi

Sudenur
22 Mart 13:07
377
Benzer Şikayet Yaz