Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Watsons Kart Numarasına Ulaşamıyor

profile
24 Mayıs
115
Solmz'nin Teşekkür Mesajı
“10 dakika gibi bir sürede dönüş sağlandı ve sorun çözüldü teşekkürler”

Watsons kartımı kaybettim ama telefon numaram ile mağazalardan alışveriş yapabiliyorum. İnternet üzerinden alışveriş yapmak istedim fakat kart numaramı unuttuğum için giriş sağlayamıyorum. İnternet üzerinden giriş yapabilmem için bana yardımcı olabilir misiniz?

Watsons Logo
24 Mayıs 10:01
Solmz
24 Mayıs 10:27

10 dakika gibi bir sürede dönüş sağlandı ve sorun çözüldü teşekkürler

Benzer Şikayetler

Watsons İnternet Alışverişi Yapamıyorum Kartımı Kaybettim

profile
14 saat önce
-

Watsons kartımı kaybettim ama telefon numaram ile mağazalardan alışveriş yapabiliyorum. İnternet üzerinden alışveriş yapmak istedim fakat kart numaramı unuttuğum için giriş sağlayamıyorum. İnternet üzerinden giriş yapabilmem için bana yardımcı olabilir misiniz

Watsons Kartımı Kaybettim Kart Numarama Ulaşamıyorum

profile
6 gün önce
199

Watsons kartımı kaybettim ve Watsons müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştığımda sadece bant kaydı ile karşılaşıyorum. Mağazalardan telefon numaram ile alışveriş yapabiliyorum ama online işlemleri kart numaramı bilmediğim için yapamıyorum. Müşteri hizmetlerinde sorunuma çözüm bulamadım

5
Çözüldü

Watsons Kayıp Kart Bilgileri

profile
1 hafta önce
95
"Konuyla ilgili hemen dönüş sağlandı üyelik işlemlerim gerçekleştirildi. Müşteri temsilcisinin konuya yaklaşımı çok çok iyiydi. Teşekkür ederim"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Watsons Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 41 dk
Benzer Şikayet Yaz