30 Temmuz 2015

Watsons Güvenlik Elemanı!

Bugün mağazanızda güvenlik elemanınızın keyfi mağaza alarmını çalıştırması sonucunda çantam didik didik arandı. 6 ay öncesi alınmış hatta yarısı bitmiş kremimi bile sorguladı. Ki o kremi sizin mağazanızdan bile almamıştım.


Çantamın aranması sonucunda suçsuz olduğum anlaşıldı ancak ben maalesef ki sizin güvenlik görevliniz yüzünden hırsız damgası yemekle kaldım. O kadar insanın bakışları arasında küçük düştüm.


Çalıştırdığınız elemanlarınıza ve mağazanıza olan güvenim kalmamıştır. Bir insandan şüpheleniyorsan keyfi alarm çalıştırmak yerine güvenlik kayıtlarını inceleyin! Gereken yere bu konuda yaşadıklarımı bildireceğim ve Watsons' dan bir daha alışveriş yapmayacağım.

Duygu 614 Okunma

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "[email protected]" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

  • Watsons Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön