17 Şubat 2016

Watsons Burberry Classic Orijinal Olmayan Parfüm!

14 Şubat Bakırköy Carousel şubesinden almış olduğum 0197 fiş numaralı Burberry EDT Classic markalı ürünün sahte olduğunu tespit etmekteyim. Bu sorunu daha önceden bir e-ticaret sitesi üzerinden yapmış olduğum alışverişte yaşamıştım.


Yaklaşık 10 senedir kullandığım bu ürünü orası da EDP değil de EDT olduğundan kalıcı olmayabildiğini söylediler. 10 senedir EDT olduğunu bilerek kullandığım bu ürün hiçbir zaman 10 dakikada uçup gitmedi.


Sadece kısa süre sonra uçup gitme problemi de yok. Yine aynı şekilde ürünün kokusunda da çok bariz şekilde değişiklik var. Yanı piyasada açık halde satılan ürünler gibi parfümden çok alkol gibi keskin ve rahatsız edici bir kimyasal ortaya çıkmakta.


Mağazaya götürdüğümde iade yok değişim formu verebilirim onu da merkez inceleyecek yani değişimi bile olmayabilir dedi. Ben bir erkek olarak kendime hiçbir ürün olmayan mağazadan kesinlikle iadeyi talep etmekteyim.

Kadir 1.370 Okunma

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi23 Şubat 2016

    Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "[email protected]" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

  • Kadir18 Şubat 2016

    Peki benimle hiçbir şekilde iletişime geçmeden yapacağınız araştırmanın faydası kime. Bu vermiş olduğunuz oto cevaba göre kendimi avutmakla mı yeticeneğim?

  • Watsons Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön