Watsons ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Figen sonuçtan hiç memnun değil

Watsons Acarlar Beykoz Hediye Maske

458
Figen
Figen 02 Nisan 09:03

Merhaba 31.03.2023 tarihinde Acarlar Beykoz Watsons dan 260 TL lik alışveriş yaptım. Kasada Orita marka yüz maskesi hediye edeceklerini söylediler. Fakat tarihin geçtiğini bu yüzden vermeyeceklerini söylediler oysa bir gün sonra 01 04 2023 tarihte başka bir Watsons şubesi 114 TL alışverişte maskeyi hediye ettiler. Ben hediye maskenin verilmesini talep ediyorum. Saygılar.

Watsons Logo
Watsons02 Nisan 09:17

Benzer Şikayetler

profile
192
27 Ocak

Watsons Online Yüz Maskesi SKT Geçmiş

0047104915 numaralı siparişimde Yüz maskesi son kullanma tarihi geçmiş. Müşteri hizmetlerine asla bağlanamıyorum. Kampanya oluyor diye eklemiştim. Bu yüz maskesinin son kullanma tarihinin geçmesi 2. Defa başıma geliyor. Öncesinde de şikayet etmiştim.

profile
155
14 Ocak
profile
Havin sonuçtan çok memnun
  • 14 Ocak 14:14

Watsons Siparişim Kusurlu Geldi!

Watsons online üzerinden verdiğim sipariş kusurlu geldi. Şampuanın kapağı kırıktı ancak akma yapmadığı için çok önemsemedim, ardından aldığım kağıt yü...

Watsons Siparişim Kusurlu Geldi!
Watsons Siparişim Kusurlu Geldi!
Watsons Siparişim Kusurlu Geldi!
profile
Ece
31
12 Aralık 2022

Watsons Açılmış Ürün Gönderdi

watsons.com'dan sipariş verdiğim cosmed toz peeling in kutusunda koruma bandı var. Açılmaması için tam kapandığı yerde. Ama gelen ürünün bandı açılmıştı. Açılıp üzerine bir yere de yapıştırılmış. İçine baktım içindeki ürünün de tozları dökülmüş saçılmıştı biraz. Çok fazla eksilmemiş ama koruma bandı...

Watsons Açılmış Ürün Gönderdi
profile
1.528
08 Ekim 2022

Watsons Frudia Marka Yüz Maskesinin Tarihi Geçmiş

Watsons 'tan aldığım frudia markalı yüz maskelerinin tarihi 2016 2017'den kalma olduğunu fark etmeden kullandım ve şu an cildime bir şey olmasından korkuyorum. Bir sene olsa yine anlayabilirim ama bu kadar geçmiş ürünü kontrol etmeden satmanız çok korkunç. Gereğinin yapılması gerekiyor.

Watsons Frudia Marka Yüz Maskesinin Tarihi Geçmiş
profile
132
18 Eylül 2022

Watsons Frudia Yüzümü Mahvetti

Watsons'tan aldığım frudia ürün yüzümü mahvetti. Yüzümde egzama ve çukura neden oldu. Hem yüz temizleme jeli hem de tek kullanımlık maskesi yaptı. Söylediğim etkileri frudia ürünlerin komple kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Benim sorunumu çözer misiniz!

Watsons Frudia Yüzümü Mahvetti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .