16 Mart
#11724851

Venezia Watsons Çalışanlarından Şikayetçiyim!

15.03.19 tarihinde Venezia Mega Outlet “üst kattaki” Watsons mağazasında müşteri ilişkileri sıfır, üslup ve güleryüz yerlerde olan, sanırım zoraki çalıştırılan R**, H**, E** isimli personeliniz ile saçma bir tartışma yaşadım.


10 dk öncesinde aldığım kulaklığın sol tarafının çalışmadığından tereddüt ettim. Cızırtılı sesler geliyordu. Gidip değişim yapacaktım. Önce dalgınlıktan farkfiş vermişim fark etmedim sonrasında fişin annemde olduğunu hatırladım. Anneme telefon açarken; erkek personel değişim yapalım az önce alındı ürün dedi. R** isimli personel de ne haddine ise “Babanın oğlumu niye yapacaksın” dedi. Yakınında olduğum için duydum kendisini! (İnkar etmiştir ama duydum ve asıl sinirlendiğim konu bu olmuştur. Bu nasıl bir konuşma tarzıdır! Dua etsin ki iyi günümdeydim)


Ardından mağaza müdürü (sözde müdür), yok kutusu nerede (kutu gözünün önündeydi), yok sizin cihazda sıkıntı vardır. Başka telefonlarla deneyip yalancı çıkarma çabası içine girmiştir. Mevzu sadece kulaklık değil, uygun bir dille ve daha ılımlı yaklaşması gerektiğini bilecek!


E** isimli personelin ise ne sıfatlaysa yine olaya müdahale edip “sen” li “ben” li lakayıt sanki arkadaşıyla konuşuyormuş gibi müdahale etmiştir. Bir de şikayet etsen de biz savunmamızı yaparız deyip üste çıkmaya çalışması! Önce konuşmayı öğren, sonra savunmanı yaparsın bence. İnsanları çalıştırmak için çalıştırmayın, biraz daha seçici olun sevgili Watsons! Daha büyük sıkıntılar yaşamamak adına gereken müdahaleyi yapmanız dileğiyle.

Uğur Uğur 2.449 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi17 Mart

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 0850 755 99 87 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları