29 Temmuz 2016

Watsons Yetersiz Bilgilendirme Yapıldı İade Hakkımı Kullanacağım!

29.07.2016 tarihli Çiğli Kipa Watsons alışverişimde, Loreal'in %50 indiriminden faydalanmak isteyip iki adet mucizevi yağ aldım. Daha sonra fişi kontrol ettiğimde indirimin sadece yağın dengeleyici cinsinde uygulandığını gördüm. Mağazaya geri dönüp düzeltme yaptırmak istediğimde %50 indirimin sadece dengeleyici seride olduğunu, fişte hata olmadığını belirttiler.

Ama ne internet sitelerinde, ne kampanya sayfasında, ne de rafta buna dair bir bilgi olmadığını, ürünün özellikle kampanyaya dahil olup olmadığını kontrol ederek geldiğimi, kampanya reklam sayfalarında Loreal kampanyasında ürünün de fotoğrafı bulunduğunu, dahil olmayanlar kısmında sadece "setler hariçtir" yazdığını söyledim. Tekrar iade alamayacaklarını, ancak 34.90 olan fiyat karşılığında bir ürünle değişim yapabileceklerini söylediler. İade istediğim için teşekkür edip mağazadan ayrıldım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Gizem 817 Okunma

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "[email protected]atsons.com.tr" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

  • Watsons Temsilcisi31 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşılad

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön