24 Haziran 2016

Watsons Yanlış Kampanya!

Watsons tarafından telefonuma maskara ürünlerinde %40 indirim var şeklinde bir mesaj geldi. Mağazanın web sayfasında da kampanyanın 22 Nisan tarihine kadar süreceği yazıyor; Lakin dün Göztepe Fakülte şubesinden aldığım maskara ürününe indirim uygulanmadı, üstelik reyonda %40 indirimli yazıyor olmasına rağmen.

Konu hakkında bilgi almak için Watsons destek birimine attığım mesaja 2 gün olmasına rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Sırf müşteri çekmek için bu tür yalan kampanyaların yapılması nasıl bir iş? Üstelik böyle bir kampanya varsa nasıl oluyor da şubenizde uygulanmıyor?

İrmak 565 Okunma

Cevaplar

 • Watsons Temsilcisi27 Haziran 2016

  Bilet Çözüldü.

 • Watsons Temsilcisi27 Haziran 2016

  Bilet Çözüldü.

 • Watsons Temsilcisi27 Haziran 2016

  Bilet Çözüldü.

 • Watsons Temsilcisi24 Haziran 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön