Watsons Yanlış Etiket ve Tüketiciyi Yanıltma!

Görkem C. |

30.07.2016 tarihinde Ankara anatolium mağazasında Rimmel marka ürünlerde %40 indirim etiketi olmasına rağmen kasada farklı fiyatla karşılaştım. Konuyla ilgilide müşteri hizmetleri herhangi bir çözüme ulaşmış değil. Rimmel marka ürün standının fotosu mevcut ve herhangi bir yerinde indirim dışı ürün olduğu yazmıyor. Müşteriyi yanıltmak ve haksız kazanç sağlamanın peşinde olan bu firmayı ifşa ediyorum. Bilginize...

Etiketler :

Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  14:47

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 02 Ağustos
  15:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi