Watsons Yanıltıcı Fiyat Etiketlemesi Yapılıyor...

Seda Y. |

Cevahir AVM içerisinde bulunan şubede daha önce de defalarca başıma geldi ancak bugün de tekrarlanması üzerine artık yeter dedim. Reyondaki fiyat etiketi ile kasada okutulan fiyat farklı ve yüksek çıkıyor. Bugünde aynısı oldu, kasiyerin cevabı"yandaki ürünün etiketidir o" oldu. Kızdım reyona gidip fotoğrafını çektim etiketlerin, bu kez başka kasiyerin cevabı "barkodunu göremiyorum barkodu farklı olabilir"oldu. Ürün adı etiket üzerindeki ile paket üzerindeki bire bir aynıydı üstelik. Bir iki ürün alınca fark ediliyor ancak daha fazla ürünler olduğunda gözden kaçabilir. Yanıltıcı fiyat etiketlerinize son verin artık!

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  18:54

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

 • 07 Haziran
  09:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi