Bahar A. Teşekkür Mesajı

Olumlu geri dönüşünüz ve ilginiz çok teşekkür ederim.

Watsons Ürünü Sattıktan Sonra Arkasında Durmuyor.

Bahar A. |

Ben 07.05.15 tarihinde Airport mağazanızdan Loreal marka allık aldım. Allık rengini değiştirmek için Forum İstanbul mağazanıza gittiğimde allığı hiç açmama rağmen açtıklarında allığın yapışkan kısmının olmadığını söylediler. Elimle kontrol ettiğimde herhangi bir yapışkan kalıntısı bile yoktu yani muhtemelen bana hatalı bir ürün satıldı.

Buna bağlı olarak ürün değişikliğimi yapmayarak beni mağdur ettiler. Ben ürünü bu yüzden hiç kullanamadım. Ayrıca Akvaryum mağazanızdan aldığım Loreal marka nemlendirici de normalden daha sıvı bozuk kıvamda. Konu hakkında geri dönüşünüzü rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar A.
  20 Mayıs
  10:27

  Olumlu geri dönüşünüz ve ilginiz çok teşekkür ederim.

 • 19 Mayıs
  14:26

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 13 Mayıs
  17:07

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi