Watsons Ürünler Kasada Hep Farklı Tutarda Çıkıyor!

Buse G. |

Historia AVM'den 5 Haziran 15.16 yaptığım alışverişte aldığım ürün Watsons karta 17.90 TL 10.79 TL iken kasada indirimsiz diyorlar karttan düşülmemiş deniyor. Fotoğrafı mevcut her seferinde aynı problemle karşılaşıyorum son anda kredi kartımdan çekildiğinde fark ediyorum. Farketmesem yanıltılmış olacağım. Hep aynı problem.

Etiketler :

Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  14:16

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 06 Haziran
  09:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi