Watsons Ürün İadesi Almamaları...

Mehtap B. |

Şirinevler meydanda bulunan mağazadan şampuan aldık etiket fiyatıyla aynı olmadığını gördüğümde geri vermek için döndük. Mağaza çalışanları gelen müşterilerin ürünlerin yerini değiştirdiklerini ürünün iadesini almadıklarını kendilerinden ürün iadesi almadıklarına dair yazılı belge istediğimizde yeni alınan karar bu yazılı belge yok gidin kime isterseniz şikayet edin diye de eklediler.

Watsons gibi bir mağazada ürün iadesi alınmadığına dair yazılı bir bilgi bulunmamasına rağmen ürünleri geri almaması gibi saçmalık olamaz. Ürün iadesi almadıklarını resmi olarak belgelemeleri gerekir. Fişte veya mağazalarda bildiri bulunması gerekir. Ürün iadesi için dönüşünüzü bekliyorum..

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün - Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap B.
  09 Mart
  14:11

  Firma hiçbir şekilde net bilgi vermiyor. İadeyi kaldırdıklarını belirtiyorlar fakat yazılı beyanları yok nereye kaldırdınız nasıl kaldırdınız belirtmiyorsunuz. Onun için yasal olan hakkımı kullanıp ürünü almanızı istiyorum

 • 08 Mart
  12:42

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 07 Mart
  09:53

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • Mehtap B.
  06 Mart
  14:00

  Watsons'la ilgili fişte yazan numarayı aradığımızda sistemimizde hata var siz numaranızı verin biz ararız deyip hala dönüş yapmadılar.