Watsons Ürün Değiştirme...

Nihan Yildirim U. |

Watsons'dan aldığım fondöten'ı farklı bir numarası ile değiştirmek için ada center Watsons şubesine gittim, o an için ilgili bulunmadığı söylendi 15 gün içinde değişim yapılabiliyor denildi daha sonra ki gidişimde ise kampanyalı üründü kampanya bitti etiket Fiyatı üzerinden değişim yapabileceklerini söylediler, aynı ürünün üzerine para talep ettiler üstelik zamanında gittiğimde kendileri değişim işlemini yapamamışlardı ilgilenilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  11:20

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 26 Şubat
  17:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi