22 Ekim 2016

Watsons Ürün Değişiminde Kalan Fazla Paranın İadesini Yapmadı!

21.10.2016'da Çanakkale şubesinden almış olduğum 27,90 TL olan ürünün yanlış olduğunu 15dk. Sonra fark edip diğeri ile değiştirmek için geri gittim. Ürünü aynı marka fakat farklı içerikli ve daha ucuz bir ürünü ile değiştirmeme onay verip, kalan fazla meblağı bana geri iade edemeyeceklerini, kalan para kadar başka 1 ürün satın almamı istediler. Para iade etme politikaları yokmuş ama kullanılmayan, ambalajı bozulmayan bir ürünü değiştirebilirlermiş. Bu nasıl bir politika anlamadım.

Ürünün değiştirilebilmesi (tüketici olarak zaten buna hakkım var) iade alınmasına da olanak sağlar. Yine tüketici olarak ürünü iade edip paramı tamamen geri alma hakkım var. Zarar görmemiş ve kullanılmamış bir ürünün 15dk içinde iade edilmesinden bahsediyorum. Kötü uygulama, kötü işletme, açıklama saçma.

Serap 1.079 Okunma

Cevaplar

  • Watsons Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön