Watsons Ücret İadesi Nisan'dan Beri Yapılmıyor!

Ali Evren D. |

Aldığım ürünün paketini açmadan 1 gün sonra, 17 Nisan'da iade etmek zorunda kaldım. O günden beri ücretinin iadesi yapılmadı. En son 2 temmuz'da mağazadaki görevli ile konuştuğumda, aldığım cevap şu oldu. "Bakın bu tarz durumlarda biz sizin bilgilerinizi muhasebeye yolluyoruz. Onlar ilgileniyor ama sizin evraklarınıza ulaşılmaya çalışılıyor muhasebe tarafından" Bir aydır evraklarıma ulaşılamadı.

Etiketler :

Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  12:37

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 28 Temmuz
  17:48

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi