Watsons Tester Sorunu!

Meltem A. |

Büyükçekmece Atirus mağazasına 25.05.2016 tarihinde saat 20:30'da gittim. Ruj alacaktım. Fakat hiçbir markanın testerı mevcut değildi. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Nasıl hiçbir markanın hiçbir rujunda tester olmaz? Bu nasıl bir saçmalıktır?

Etiketler :

Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  13:11

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 26 Mayıs
  09:20

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi