Watsons Scholl Marka Pilli Ayak Törpü Makinası

Doga K. |

25 Ocak 2015 Pazar günü İzmit Outlet Center Watsons'dan almış olduğum Scholl Marka pilli ayak törpü makinasından hiçbir şekilde verim alamadım. (Ki ayağımda abartı sorun olmamasına rağmen) Pilli olmasından sanırım, ürünün devri çok kötü yani hiçbir işe yaramıyor. Ürün tanıtımını Watsons mağazasında kireçle yapıyorlar fakat topukla hiçbir alakası yok. 28 Ocak 2015 Pazartesi günü ürünü iade etmek için firmaya gittim, 29 Ocak 2015 Perşembe tarihinde bana geri dönüş yapıldı ve ürünün sağlık açısında uygun olmayacağını ve ürünün iadesini almayacaklarını belirttiler. Bende öyle bir ürünün verimini ve performansını kullanmadan nasıl anlayabileceğimizi merak ediyorum.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  16:43

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi