Watsons Raf- Kasa Fiyat Farkı.

Ahsen A. |

Uzun uğraşlar sonucu Watsons reyon görevlisi bulup aradığım ürünü buldum. Rimmel london wake me up fondöten fiyatını satış elemanına fiyatını emin olmak için 3 kere sordum, çünkü biliyorum farklı fiyatlar çıkıyor. Eleman fiyatını 17.50 demesi üzerine ve reyonda yazan fiyatıda bu idi. Bu ürünü ve diğer ihtiyaçlarımı alıp kasaya gittiğimde fondöten de 25.00 rakam çıktı.

Kasiyere fiyatı söyleyen reyon görevlisini de göstermeme rağmen fiyatı bu alıyor musun gibi bir ifade kullandı. Ürünü almadım, çünkü kasaya fiyatları hesaplayıp gittim. Belki küçük bir miktar ancak yanımda bulunan miktarı aştığı için ürünü alamadım ki asıl sorun ise bu gibi durumlar eminim birçok arkadaşımın başına geliyordur.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  16:39

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi