Alper S. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

Watsons Puan Kullanımı!

Alper S. |

Puan kazanılan tüm kampanyalarda kart gerekmeden telefon numarasıyla işlem yapılırken, kartı verirken taşımanıza gerek yok numaranız yeterli demelerine rağmen puan kullanmak isteyince kartınız olmak zorunda cevabını aldım.

Kazandığım puanların son günüydü ve kart yanımda değildi. Kimlik ve telefon bilgimle giriş yaptıklarında puanlarımı görmelerine rağmen puan kullandırmadılar.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper S.
  23 Aralık
  13:36

  Teşekkür ederim.

 • 26 Haziran
  17:51

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • Alper S.
  26 Haziran
  16:20

  Puanımı bugün kullanabileceğim belirtildi. Akşam kullanmayı deneyeceğim.

 • 26 Haziran
  16:02

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi