Watsons Problemli Ürünü İade Almıyor!

Ekim A. |

Watsons'dan parmak arası terlik aldım. Eve gelip deneyip birkaç dakika giydiğimde ise
bantlarının terliğin tabanına bağlanan kısmının ayaklarımın iki tarafını da çok acıtması sebebiyle ertesi gün Mecidiyeköy şubesine geri götürdüm ancak iade ve değişimi reddettiler.

Bunun üzerine Watsons müşteri hizmetlerini aradım, bayram tatili sebebiyle geçen hafta dönüş yaptılar ve ürünün ayıplı mal olmadığı ve görerek aldığım için talebimi kabul
etmediler. Bu şirket ürünü incelemeden ayıplı olmadığına nasıl karar veriyor? Belki
de terlikte kullanılan plastik kalitesiz ya da bağlantı düzgün yapılmadı ama baştan savma bir şekilde müşteriyi reddediyorlar. Kaldı ki ürün ayıplı olmasa bile ürünü hiç kullanmadan 24 saat bile olmadan geri getirdim, iade almaları gerekiyor. Bu ne biçim uluslararası şirket anlamadım! Pazardaki esnaf bile bunlardan daha profesyoneldir.

Etiketler :

Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  09:49

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi