Watsons Personellerin Bilgisizliği...

Elif C. |

Dün annemle Beylikdüzü Perlavista AVM'de ki Watsons'tan nemlendirici alacaktık birinden yardım istedik, kadın Loreal Paris skin perfectoin serisinin nemlendiricisini önerdi ve annem kadına ısrarla sordu, kızımın yaşına uygun mu diye çünkü 14 yaşındayım evet uygun dedi ısrarla aldık, ona güvenip eve geldim arkadaşında 30'lu yaşlara özel olarak üretilmiştir diyor bilgisizlik bence bu.

Etiketler :

Personel Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  08:29

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimizi aradığını ancak ulaşamadığını ve mail ile bilgilendirme sağlandığını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 03 Şubat
  15:22

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi