21 Ağustos 2014

Watsons Personeli Ürün Hakkında Yeterli Bilgi Vermiyor.

2 hafta önce belirttiğim mağazadan bir rimel aldım. Kullanmaya başladım ama eve geldiğimde makyajımı çıkarırken bir türlü çıkmıyor gözümden her türlü makyaj temizleyiciyi kullandım.Kremle çıkarmaya çalıştım ama bit türlü tam anlamıyla temizlenmiyor. Reyon görevlisi kız ürünü sadece övdü hiçbir şekilde uyarmadı gözlerim mahvoldu.

Betül 888 Okunma

Cevaplar

  • Betül04 Eylül 2014

    söz konusu firmadan bana ulaştılar, fakat ürünü kendilerinden aldığımı kabul ediyorlar fakat fişim olmadan değiştirmeyeceklerini söylüyorlar bende beklemede kaldım sizce ne yapabilrim.

  • Watsons Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "[email protected]" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Watsons İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön