Watsons Personeli Düzgün Davranmıyor.

Arzu S. |

Bir süre önce Watsons'dan Maybelline fondöten almıştım. Hiç kullanamadan aktı gitti ve götürdüğümde daha üzerinde Watsons etiketi duruyor iken fişimi sonra getireceğim bulamadım siz kayıtlardan bakın dememe rağmen kimsenin umurumda olmadı, oradaki çalışan terleyip beni gönderdi. Sizden ürün alanda kabahat, güzelim G*** varken! Personele sizi şikayet edeceğim dememe rağmen arkasını dönüp gitti.

Etiketler :

Ürün Ambalaj Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  14:59

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • Arzu S.
  21 Ağustos
  14:51

  Yaptığınız terbiyesizliğin üzerine bir de üründe sorun yok, bir şey yapamayız diye arıyorsunuz, ayıp ayıp. Üründe sorun olmadığını kim söyledi? Ürün akıyor kendi kapağından! Telefonda da söylediğim üzere bir daha hiçbir Watsons ile işim olmayacak, bu böyle biline. o verdiğim parayı da asla helal etmiyorum.

 • Arzu S.
  11 Ağustos
  16:19

  1 hafta oldu hala bir yanıt alamadım!

 • 06 Ağustos
  13:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi