Watsons Personeli Açık Tester Ruju Siz Açtınız Diye İftira Etti!

Büşra M. |

Watsons Şair Eşref Bulvarı'ndaki mağazadan tester ürün denedim, açılmış kullanılmış bir üründü. Satış danışmanı gelip; "bu ürün kapalıydı siz açtınız almak zorundasınız" diye baskı yaptı çok ayıp! Daha önce kullanılan ürünü bana sattı ve bende almak durumunda kalıp aldım satış danışmanının yaptığı gerçekten ayıptı.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  16:34

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

 • 23 Mayıs
  09:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi