Watsons Personel Davranışı.

Dilek C. |

Ben müşteri temsilcilerinin sürekli peşinde dolaşmasını seven bir insan değilim fakat bir soru sorduğumda cevap almak isterim. Cevahir Watsons'da bazı personeller bu konuda müşteriye karşı son derece ilgisiz ve saygısızlar. Sorulan soruya cevap vermeyip aynada saç düzeltmeyi tercih ediliyor. Biliyoruz dış görünüş önemli ama sanırım orada saç düzeltme (kendi saçını) amacı ile bulunmuyorlar sanırım...

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  16:57

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 25 Temmuz
  09:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi