Watsons Müşteri Temsilcisi Bilgisizliği !

Ayşe K. |

Watsons Ankara Mithatpaşa şubesine pure beauty gece kremi almak için gittim ve müşteri temsilcisine kremle ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Bana kremle ilgili bilgi vermek yerine n*** nın gece kremi daha iyi bunu verelim dedi. Almak istediğimi söylediğimde tavrı anında değişti ve almak istediğim ürünle bilgi alamadım. Kremi aldım ama benim cilt türüme (Kuru, yağlı, normal, karma) uygun mu hala bilmiyorum... Büyüyen bir firma olarak öncelikle müşteri temsilcilerinizi ürünlerle ilgili bilgilendirmenizi sonrasında da Not: (pure beauty youth restore gece kremi) hangi cilt türüne uygun

Etiketler :

Personel Bilgilendirme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  12:05

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimizi aradığını ancak ulaşamadığını ve mail ile bilgilendirme sağlandığını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 30 Mayıs
  15:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi